ALORI balíček ochrana kůže 3045

Kód: 3045
Akce Novinka Tip
Značka: ALORI
1 299 Kč –35 %
balicek ochrana kuze s nano technologii
1 299 Kč –35 % 849 Kč
Skladem

Balíček ochrana kůže

VRAŤTE KŮŽI PRUŽNOST, JEMNOST A HEBKOST POMOCÍ ALORI BALÍČKU NA KŮŽI.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alori čistič na kůži můžete použít na všechny kožené výrobky např.: nábytek z pravé kůže, kabelky, kožené oděvy, autosedačky, motodoplňky, kombinézy, opasky, jezdecké potřeby atd…

Díky unikátnímu složení dochází po použití ke zpevnění povrchu kůže a menšímu opotřebení. Alori ochrana kůže neuzavírá póry na povrchu, takže kůže může tzv. „dýchat“. Prostředek vytvoří na povrchu nano membránu, která nepropouští kapky vody a nečistoty, ale menší částice páry či vodou nasyceného vzduchu ano. Kůže se méně špiní, lépe čistí a je mnohem více odolná proti běžnému opotřebení. Má urychlené zasychání, což značně spoří čas. Je bezpečný pro všechny druhy kůže.

Čistič i impregace mají formu kapaliny. Pro snadnější použití a úsporu jsou opatřeny rozprašovačem. Jsou baleny v matných bílých lahvích z chemicky odolného plastu. Lahve mají kulatý tvar, velmi dobře se drží a při použití nevyklouzávají z rukou. Rozprašovače jsou opatřeny dětskou pojistkou proti otevření. Celé balení je uzpůsobeno tak, ani prostředek nevytekl ani při položení.

Obsah 2 x 250 ml.

alori-nano-technologie-banner-fast-cleaner

Doplňkové parametry

Kategorie: Textil a kůže
Hmotnost: 0.5 kg